Jak się bawić

Data publikacji 14.06.2011

?Bo fantazja jest od tego, aby bawić się na całego? ? słowa refrenu piosenki stały się inspiracją do zabawy mikołajkowej zorganizowanej w Szkole dla naszych milusińskich.

Jak się bawić ?Bo fantazja jest od tego, aby bawić się na całego? ? słowa refrenu piosenki stały się inspiracją do zabawy mikołajkowej zorganizowanej w Szkole dla naszych milusińskich. Dzieci zachęcane przez Śnieżynki pląsały w rytm przebojów i brały udział w ciekawych konkursach.

Jak się bawić O wyznaczonej porze, w drzwiach pojawił się najbardziej wyczekiwany gość ? Święty Mikołaj, który obdarował pociechy paczkami z pysznościami. Niektóre z dzieci, specjalnie dla niego, śpiewały piosenki i mówiły wierszyki. Na zakończenie wszystkie maluchy znakomicie bawiły się na dziecięcej dyskotece.

Jak się bawić - to się bawić, wystarczy spojrzeć na fotografie.

Jak się bawić Jak się bawić Jak się bawić Jak się bawić

(15.12.08)