Nadzór nad prowadzeniem pracy operacyjnej

Data publikacji 14.06.2011

W ramach odbywającego się w Szkole kursu specjalistycznego dla policjantów służby kryminalnej w zakresie sprawowania nadzoru nad pracą operacyjną, ...

Nadzór nad prowadzeniem pracy operacyjnej W ramach odbywającego się w Szkole kursu specjalistycznego dla policjantów służby kryminalnej w zakresie sprawowania nadzoru nad pracą operacyjną, Nadzór nad prowadzeniem pracy operacyjnej gościliśmy funkcjonariuszy podinsp. Krzysztofa Wszołka i nadkom. Adama Maćkowiaka, z Zespołu Analizy Wydziału Wywiadu Kryminalnego KWP w Bydgoszczy, którzy spotkali się również ze słuchaczami kursu specjalistycznego dla policjantów wykonujących czynności operacyjno-rozpoznawcze. Przedmiotem wspólnych zajęć były praktyczne aspekty wykorzystania analizy kryminalnej w procesie wykrywczym. Duże zainteresowanie, szeroka dyskusja i wymiana doświadczeń otworzyły przed policjantami możliwości wykorzystania omawianego narzędzia w pracy operacyjnej.

(08.12.08)