Nadzór nad pracą operacyjną

Data publikacji 14.06.2011

W ramach odbywającego się w Szkole kursu dla policjantów służby kryminalnej w zakresie sprawowania nadzoru nad prowadzeniem pracy operacyjnej, gościliśmy wczoraj zastępcę naczelnika ...

Nadzór nad pracą operacyjną W ramach odbywającego się w Szkole kursu dla policjantów służby kryminalnej w zakresie sprawowania nadzoru nad prowadzeniem pracy operacyjnej, gościliśmy wczoraj zastępcę naczelnika Wydziału Kryminalnego oraz kierownika Sekcji Operacyjno-Rozpoznawczej z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Nadzór nad pracą operacyjną Wzajemna wymiana doświadczeń wpłynęła na temperaturę dyskusji, która rosła z godziny na godzinę. Uczestnicy kursu zadawali wiele pytań, dzielili się swoimi wątpliwościami, ale również przytaczali przykłady rozwiązań sytuacji operacyjnych, które, jako sprawdzone, mogą zostać wykorzystane w trakcie wykonywania obowiązków służbowych w jednostkach terenowych.

(06.11.08)