Uroczysta odprawa

Data publikacji 14.06.2011

Ostatni dzień października w życiu kilku policjantów Szkoły Policji w Pile zapadnie głęboko w pamięci. W tym dniu, w sali odpraw, w obecności Komendantów i kierownictwa Szkoły oraz Przewodniczącego NSZZP Szkoły Policji w Pile, ...

Uroczysta odprawa Ostatni dzień października w życiu kilku policjantów Szkoły Policji w Pile zapadnie głęboko w pamięci. W tym dniu, w sali odpraw, w obecności Komendantów i kierownictwa Szkoły oraz Przewodniczącego NSZZP Szkoły Policji w Pile, Prezesa Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów działającego przy Szkole oraz funkcjonariuszy Wydziału Dowodzenia, odbyła się uroczysta odprawa.

Uroczysta odprawa W trakcie tej uroczystości Komendant Szkoły mł. insp. Jerzy Powiecki wręczył przyznane funkcjonariuszom przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odznaczenia: insp. Witoldowi St. Majchrowiczowi ? Srebrny Medal ?Za Długoletnią Służbę?, przyznany za szczególne osiągnięcia w ponad 20-letniej służbie w Policji oraz podinsp. Wojciechowi Thielowi ? Brązowy ?Krzyż Zasługi?, przyznany za osiągnięcia w ramach działalności publicznej i charytatywnej. Uroczysta odprawa Ze swej istoty, przyznane odznaczenia mają bardzo doniosłe znaczenie, ponieważ są odzwierciedleniem zasług policjantów położonych dla Państwa i jego obywateli, przynoszących znaczną korzyść, które przekraczają zwykły zakres obowiązków wykonywanych w codziennej służbie.

Zgoła odmienną uroczystość obchodził podinsp. Wojciech Nosek ? ekspert Wydziału Dowodzenia, który w tym dniu żegnał się z policyjnym mundurem, odchodząc na emeryturę. Z tego tytułu na ręce ww. komendant Szkoły złożył podziękowania za długoletnią służbę i wręczył pamiątkowy medal oraz dyplom.

Uroczysta odprawa Kolejny etap swojej drogi zawodowej otworzył natomiast nadkom. Roman Gryczka ?naczelnik Wydziału Inwestycji i Remontów, pełniący obowiązki Zastępca Komendanta Szkoły Policji w Pile nadzorujący pion logistyczny, który z dniem 1 listopada 2008 roku został mianowany przez Komendanta Głównego Policji Zastępcą Komendanta Szkoły Policji w Pile.

Uroczysta odprawa Uroczysta odprawa Uroczysta odprawa Uroczysta odprawa

(03.11.08)