Ostatni mecz

Data publikacji 14.06.2011

Dwie najbardziej usportowione kompanie w Szkole, które kończą w najbliższym czasie szkolenie postanowiły pożegnać się na sportowo. Mowa oczywiście o słuchaczach kompanii 1 (kurs SZP II/08) i ...

Ostatni mecz Dwie najbardziej usportowione kompanie w Szkole, które kończą w najbliższym czasie szkolenie postanowiły pożegnać się na sportowo. Mowa oczywiście o słuchaczach kompanii 1 (kurs SZP II/08) i kompanii 2 (kurs SZPPK II/08). Ilość miejsc na podium, jakie zajmowały drużyny reprezentujące słuchaczy tych kompanii podczas rozgrywek sportowych robi wrażenie. W jednych zawodach lepsza okazywała się kompania 1, innym razem górą byli ich koledzy z kompanii 2. Tym razem swoją wyższość drużyny postanowiły udowodnić podczas meczu piłki siatkowej. Lepsi okazali się słuchacze kompani 1 wygrywając 3:0. Wynik sugerowałby łatwe zwycięstwo, ale nic podobnego. Kompania 2 stawiała duży opór, a wynik w każdym secie mógł być odwrotny.

Dziękujemy za dostarczane emocje i życzymy powodzenia podczas najważniejszego ?meczu? ? egzaminu końcowego.

Ostatni mecz Ostatni mecz Ostatni mecz Ostatni mecz

(29.10.08)