Lepiej zapobiegać niż leczyć!

Data publikacji 14.06.2011

Pod takim hasłem odbył się finał III Szkolnego Konkursu Wiedzy Profilaktycznej w Zespole Szkół Technicznych i Niepublicznym Gimnazjum w Jastrowiu.

Lepiej zapobiegać niż leczyć! Pod takim hasłem odbył się finał III Szkolnego Konkursu Wiedzy Profilaktycznej w Zespole Szkół Technicznych i Niepublicznym Gimnazjum w Jastrowiu. Lepiej zapobiegać niż leczyć! W pracy komisji konkursowej wziął udział podinsp. Jarosław Zientkowski - wykładowca Zakładu Taktyki i Techniki Kryminalistycznej naszej Szkoły.

Konkurs był także doskonałą okazją do sprawdzenia, na ile działania profilaktyczne prowadzone przez Szkołę Policji w Pile wpłynęły na podniesienie poziomu wiedzy z zakresu przeciwdziałania narkomanii.

Lepiej zapobiegać niż leczyć! Lepiej zapobiegać niż leczyć! ?Lepiej zapobiegać ? niż leczyć!? ?Lepiej zapobiegać ? niż leczyć!?

(27.10.08)