Inauguracja pod koszem

Data publikacji 15.06.2011

Turniej koszykówki był pierwszą imprezą sportową jaką zaproponowali słuchaczom wykładowcy Zakładu Taktyki i Technik Interwencji w roku 2008. Wybór dyscypliny sportowej należał do słuchaczy, ...

Inauguracja pod koszem Turniej koszykówki był pierwszą imprezą sportową jaką zaproponowali słuchaczom wykładowcy Zakładu Taktyki i Technik Interwencji w roku 2008. Wybór dyscypliny sportowej należał do słuchaczy, którzy tym razem chcieli sprawdzić swoje umiejętności w rzutach za dwa i trzy punkty. Tych ostatnich było całkiem sporo, akcje pod koszami widowiskowe, a walka zacięta.

Wszystko oczywiście prowadzone zgodnie z zasadą fair play. A było o co walczyć. Nagrodą dla zwycięzców była ... piłka do koszykówki. I tym razem zwycięzcami okazali się słuchacze kompanii 2 ( to bez wątpienia najbardziej usportowiona kompania w szkole). Drugie miejsce wywalczyli słuchacze kompanii 1, a na trzecim miejscu podium stanęła drużyna kadry szkoły wzmocnina słuchaczami z pozostałych kompanii.

Zwycięzcom gratulujemy, wszystkim dziękujemy za sportową postawę.

Inauguracja pod koszem Inauguracja pod koszem Inauguracja pod koszem Inauguracja pod koszem

(18.01.08)