Zwykli

Data publikacji 15.06.2011

O zaszczytnym trofeum, zdobytym przez Szkołę 21 stycznia pisaliśmy już. Nie sądziliśmy, że odrobina życzliwości i dobrego serca darowana potrzebującym, ukoronowana statuetką ?Wolontariusza Roku?, ...

Zwykli O zaszczytnym trofeum, zdobytym przez Szkołę 21 stycznia pisaliśmy już. Zwykli Nie sądziliśmy, że odrobina życzliwości i dobrego serca darowana potrzebującym, ukoronowana statuetką ?Wolontariusza Roku?, wywoła takie zainteresowanie wokół jej cichych bohaterów. Od kilku dni laureaci są obiektem uwagi mediów. Odpowiadają na dziesiątki pytań, troszkę stremowani, odrobinę zakłopotani wrzawą dookoła ich osób. Na co dzień to zwykli, skromni ludzie. Młodzi policjanci, uczestniczący w szkoleniu, którzy zatrzymali się na chwilę w pędzącej rzeczywistości, aby komuś podać rękę?

Dzięki temu niezwykli!

(24.01.08)