Meandry kryminalistyki

Data publikacji 18.06.2011

Wykładowcy Zakładu Taktyki i Techniki Kryminalistycznej, dostrzegając potrzebę propagowania rozwoju zawodowego i osobistego słuchaczy, zorganizowali w wigilię mikołajek szkolny konkurs ...

Meandry kryminalistyki Wykładowcy Zakładu Taktyki i Techniki Kryminalistycznej, dostrzegając potrzebę propagowania rozwoju zawodowego i osobistego słuchaczy, zorganizowali w wigilię mikołajek szkolny konkurs na najlepszą pracę z zakresu kryminalistyki. W konkursie wzięli udział uczestnicy doskonalenia zawodowego dla policjantów służby kryminalnej o specjalizacji operacyjno-dochodzeniowej.

Meandry kryminalistyki Zawodnicy, w dwuosobowych drużynach, mieli za zadanie zaprezentować ciekawą, z kryminalistycznego punktu widzenia, sprawę, najlepiej wielowątkową, ukazującą nowe metody działania sprawców oraz organów ścigania.

W konkursie pierwsze miejsce zajęli reprezentanci kompanii IV plutonu V, na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja kompanii VI plutonu I, natomiast trzecie miejsce zajęła drużyna w składzie: reprezentant kompanii IV plutonu V i kompanii VI plutonu IV.

Nagrody w konkursie ufundował Komendant Szkoły, Zarząd Szkolny NSZZ Policjantów oraz wykładowcy ZTiTK. Uroczystego wręczenia nagród dokonał Zastępca Komendanta Szkoły insp. Witold St. Majchrowicz.

Meandry kryminalistyki Meandry kryminalistyki Meandry kryminalistyki Meandry kryminalistyki

(07.12.07)