Po drodze

Data publikacji 18.06.2011

To było krótkie robocze spotkanie. Przedstawiciele Średniej Szkoły Policyjnej z Holešova, wracając z Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie, gdzie gościli z wizytą, ...

Po drodze To było krótkie robocze spotkanie. Przedstawiciele Średniej Szkoły Policyjnej z Holešova, wracając z Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie, gdzie gościli z wizytą, odwiedzili naszą Szkołę. Na czele czteroosobowej delegacji stał płk mgr Jiři Veseli - dyrektor Szkoły oraz płk. Ladislav Michalec ?kierownik Wydziału Prawa, płk mgr Ivan Foitl ?kierownik Wydziału Ochrony Granicy oraz Eva Vichlendova ?odpowiedzialna za współpracę międzynarodową.

Po drodze Nasi czescy partnerzy z ogromnym zainteresowaniem zwiedzili obiekty Szkoły. Szczególnie interesował ich przebieg procesu dydaktycznego. Spotkanie upłynęło w ciepłej i przyjemnej atmosferze. Nasza Szkoła od 2006 roku współpracuje ze Średnią Policyjną Szkołą Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Holešov. Celem współpracy jest podnoszenie jakości szkoleń i doskonalenia zawodowego Policji oraz rozwijane kontaktów między kadrą naukowo ? dydaktyczną i słuchaczami Szkoły Policji w Pile i Średniej Policyjnej Szkoły Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Holešov.

Po drodze Po drodze Po drodze Po drodze

(07.12.07)