Andrzejkowe strzelanie

Data publikacji 28.06.2011

W andrzejkowe popołudnie, 30 listopada do rywalizacji o tytuł najlepiej strzelającego plutonu w Szkole stanęło 45 słuchaczek i słuchaczy reprezentujących 15 plutonów. Uczestnicy zawodów rywalizowali w konkurencji strzelania szybkiego.

Andrzejkowe strzelanie W andrzejkowe popołudnie, 30 listopada do rywalizacji o tytuł najlepiej strzelającego plutonu w Szkole stanęło 45 słuchaczek i słuchaczy reprezentujących 15 plutonów. Uczestnicy zawodów rywalizowali w konkurencji strzelania szybkiego. W ciągu 10 sekund należało oddać z odległości 15 metrów 6 strzałów do sylwetki tzw. czarnego Francuza.

Andrzejkowe strzelanie Najcelniej strzelali i zwyciężyli w tej konkurencji słuchacze reprezentujący 4 pluton kompanii 3, którzy pokonali rywali wynikiem 98 pkt. Zwycięski zespół wystąpił w składzie: post. Anna Wojdylak, post. Łukasz Kiełbasa i post. Tomasz Odebralski. Drugie miejsce z wynikiem 88 pkt zajęła drużyna reprezentująca 4 pluton kompanii 5, a na trzecim miejscu uplasowali się słuchacze 3 plutonu kompanii 3, uzyskując wynik 78 pkt. Zwycięzcy otrzymali z rąk kierownika Zakładu Taktyki i Technik Interwencji mł. insp. Sylwestra Urbaniaka okolicznościowe dyplomy i drobne upominki.

Indywidualnie najlepsze wyniki uzyskali: post. Łukasz Kiełbasa (K?3) ? 45 pkt, post. Grzegorz Jastrzębski (K?3) ? 42 pkt i post. Damian Biała (K?5) ? 39 pkt.

Takie spotkania, oprócz integracji i rozwijania współzawodnictwa, mają dodatkowy walor w postaci podnoszenia kwalifikacji strzeleckich słuchaczy.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Andrzejkowe strzelanie Andrzejkowe strzelanie Andrzejkowe strzelanie Andrzejkowe strzelanie

(01.12.06)