Turniej "Gier i zabaw"

Data publikacji 28.06.2011

20 grudnia br. został zorganizowany przez Zakład Taktyki i Technik Interwencji Szkoły Policji w Pile turniej gier i zabaw, w którym udział wzięło 31 słuchaczy z czterech kompanii w następujących ...

20 grudnia br. został zorganizowany przez Zakład Taktyki i Technik Interwencji Szkoły Policji w Pile turniej gier i zabaw, w którym udział wzięło 31 słuchaczy z czterech kompanii w następujących składach.

Kompania I:

- post. Maciej Święciechowski
        - post. Łukasz Trzeciak
        - post. Dariusz Żyśko

Turniej Gier i zabaw W związku z uzyskaniem takiej samej liczby punktów przez reprezentacje kompanii I i IV, walka o pierwsze miejsce została rozstrzygnięta w formie dodatkowej konkurencji, w której laur zwycięzcy z dorobkiem 11 pkt przypadł reprezentacji kompanii IV. Drugie miejsce zajęła reprezentacja kompanii I (również z wynikiem 11 pkt). Trzecie miejsce przypadło reprezentacji kompanii II - 10 pkt, natomiast czwarte miejsce zajęła reprezentacja kompanii III z wynikiem 8 pkt.

Dyplomy wręczył kierownik Zakładu Taktyki i Technik Interwencji mł. insp. Sylwester Urbaniak Zawody nadzorował podinsp. Marek Ratajczak, a przeprowadzili je: mł. asp. Adam Zieleniewski, mł. asp. Ryszard Rudnicki oraz st. post. Mateusz Pałys.

Wszystkim słuchaczom biorącym udział w turnieju serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Turniej Gier i zabaw Turniej Gier i zabaw Turniej Gier i zabaw Turniej ?Gier i zabaw?

(21.12.06)