Spotkanie wigilijne

Data publikacji 28.06.2011

W Klubie Słuchacza pilskiej Szkoły odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe kierownictwa Szkoły z członkami Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Resortu Spraw Wewnętrznych RP.

Spotkanie wigilijne W Klubie Słuchacza pilskiej Szkoły odbyło się tradycyjne spotkanie opłatkowe kierownictwa Szkoły z członkami Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Resortu Spraw Wewnętrznych RP. Zgodnie z wieloletnią tradycją, w uroczystości udział wzięli również kierownicy komórek organizacyjnych.

Spotkanie wigilijne

Swoją obecnością podczas spotkania wigilijnego zaszczycili nas byli komendanci oraz pracownicy Szkoły. Podczas ceremonii kapelan Szkoły ks. Władysław Nowicki, wygłosił krótkie kazanie, po którym wszyscy obecni złożyli sobie świąteczne życzenia. Gościnnie wystąpił szkolny zespól ?AWANS?, który przygotował na tę wyjątkową okazję wiązankę kolęd oraz melodii.

oplatek Spotkanie wigilijne Spotkanie wigilijne Spotkanie wigilijne
Spotkanie wigilijne Spotkanie wigilijne Spotkanie wigilijne Spotkanie wigilijne